Usługi

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń

Ozon jest jednym z najsilniejszych środków odkażających i utleniaczy i zabija bakterii E.coli, Listeria, Salmonella, Giardia i Cryptosporidium skuteczniej niż konwencjonalne środki dezynfekcyjne, jak np. chlor.. W rzeczywistości, ozon zabija E.coli ponad 3000 razy szybciej niż chlor, . Po wygenerowaniu OZONU dostaje się do szczelin, dywanów, zasłon, mebli, itd.. Gdy dodatkowy atom tlenu dzieli się w cząsteczki ozonu, następuje: dezynfekcja i utlenianie. Jako środek odkażający, atomy te szybko niszczą bakterie, pleśni i nieprzyjemnych zapachów

Sprzątanie biur i wspólnot mieszkaniowych

Kompleksowego sprzątania obiektów użyteczności publicznej, biur wspólnot mieszkaniowych. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe dla małych i średnich firm. Usługi sprzątania biur wykonywane są przez profesjonalny personel dysponujący specjalistycznym sprzętem. Zapewniamy bardzo wysoki standard. Każdą usługę dopasowujemy do potrzeb klienta.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Doczyszczanie obiektów po remontach i pracach budowlanych. Wykonujemy sprzątnie po remoncie nawet najbardziej zabrudzony obiekt,dom, mieszkanie czy biuro. Doczyścimy zabrudzenia po farbie, gipsie z podłóg i płytek ściennych dadbamy o czystość elementów wyposażenia wnętrza, takich jak: meble, wykładziny, elementy oświetleniowe itp.

SPRZĄTANIE TERENÓW ZIELONYCH

Pielęgnacja i porządkowanie terenów zewnętrznych. Zakres wykonywanych usług obejmuje: koszenie trawników, parków, przydrożnych rowów, nawadnianie, odchwaszczanie (pielenie), nawożenie, strzyżenie żywopłotów, zbieranie opadłych liści, zabezpieczanie roślin przed niskimi temperaturami, sadzenie krzewów ozdobnych, żywopłotów, zakładanie i pielęgnacja trawników, wykonywanie obsadzeń drzewami, krzewami, roślinami rabatowymi, przycinanie drzew i krzewów

MYCIE PRZESZKLEŃ

Mycie powierzchni szklanych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wykonujemy mycie na wysokościach z użyciem podnośnika, alpinistów oraz mycie metodą wody demineralizowanej. Zabezpieczamy powierzchnie szklane metodą Nano technologii co minimalizuje częstotliwość mycia okien do jednorazowego mycia w roku

ODŚNIEŻANIE

Usuwanie zalegającego śniegu z dachów budynków, parkingów dróg osiedlowych itp. W sezonie zimowym zapewniamy Państwu sprawne usuwanie zalegającego śniegu z dachów budynków, parkingów dróg osiedlowych itp. Sprostamy nawet najcięższym wyzwaniom, dysponujemy specjalistycznymi maszynami.

HYDRAULIKA I ELEKTRYKA

Utrzymanie sprawności instalacji elektrycznej. Kontrola i wymiana niesprawnych elementów a w szczególności obwody zasilania i oświetlenia. Zakres prac hydraulicznych: wymiana zaworów kulowych, utrzymanie sprawności instalacji wewnętrznych CO., instalacji cieplej i zimnej wody .

PRANIE WYKŁADZIN

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dużych powierzchni wykładzinowych. Zastosowanie naszej techniki z wykorzystaniem nowoczesnej maszyny do prania wykładzin, powoduje, że prana powierzchnia po godzinie jest gotowa do użytku. Dodatkowo zabezpieczamy wykładziny specjalistycznymi środkami, które zawierają kryształki kwasu cytrynowego, które wypłukują związki powierzchniowo czynne oraz tenzydy, co zwalnia proces brudzenia się wykładziny.